مسئولیت ما

درباره مانا ماکیان آفاق

مؤسسان شرکت مانا ماکیان آفاق، از سال ۱۳۸۶ با تکیه بر تحصیلات دانشگاهی وارد صنعت طیور شدند و در زمینه های گوناگون، مانند پرورش مرغ مادر و گوشتی، تولید انواع خوراک و کنسانتره طیور و بازرگانی در صنعت فعالیت کردند. سپس با استفاده از تجربیات گرانبهای به دست آمده طی سالهای متمادی، تصمیم به کارآفرینی و ارائه راهکارهای نوین جهت سهولت امر تولید و پرورش گرفتند. تحلیل بازار از جمله توانایی هایی است که برای همۀ فعالان صنعت لازم و ضروری است. یکی از دغدغه های مهم تولیدکنندگان، پیش بینی قابل اتکا در بازار است. نوسانات قیمت نهاده ها و اقلام مصرفی صنعت مرغداری، تأثیر مهمی بر قیمت محصول نهایی، و به تبع آن سود و زیان تولیدکنندگان، دارد. بنابراین تجزیه و تحلیل لحظه ای به برنامه ریزی دقیق تولید کمک خواهد کرد.

07+

فرصت های شغلی

100+

مشتریان ما

2000+

کاربران

فعالیت

انواع خدمات مانا ماکیان

 • تولید مرغ گوشتی، گوشت و مرغ آماده طبخ

  مشارکت در تولید مرغ زنده
  تولید، بسته بندی و توزیع مرغ گرم

 • تولید افزودنی های خوارک دام و طیور

  تولید ترکیبات نوآورانه در راستای بهبود عملکرد دستگاه گوارش طیور

 • تحلیل و تولید نرم افزارهای شخصی سازی شده

  طراحی و اجرای انواع نرم افزارهای مدیریتی در صنعت طیور جهت محاسبه و پایش داده های مرتبط با تامین مواد اولیه، انبارداری، انبارگردانی و فرایند تولید

دانلود اپلیکیشن

دانلود محاسبه گر ماناماکیان

برای اولین بار در صنعت طیور، نرم افزار مانا ماکیان آفاق با محاسبه هزینه های پرورش جوجه گوشتی و پیش بینی قیمت تمام شده محصول نهایی، به سادگی شما را از جزئیات سود و زیان سرمایه گذاری در این صنعت آگاه می سازد و در راستای تصمیم گیری جهت تولید یا عدم تولید در شرایط مختلف یاری می رساند.
نرم افزار محاسبه‌گر مانا ماکیان با در نظر گرفتن تمامی هزینه‌های متغیر پرورش (نهاده‌ها، جوجه، اجاره، تلفات، کرایه حمل و...)، شما را از سود و زیان، قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ زنده و دان مصرفی، شاخص عملکرد و... آگاه می‌سازد.

5+

شغل فعال

2000+

کاربر

آخرین مقالات

به روزترین اطلاعات پرورشی و عملکردی سویه های تجاری طیور

صنعت طیور

شرکت Aviagen بطور دوره ای و بر اساس آخرین تحقیقات خود، علاوه بر برآورد نیازهای تغذیه ای ویژه هر سویه، اطلاعات عملکردی مورد انتظار را گزارش می کند. این فایل حاوی اطلاعات عملکردی (مقدار مصرف خوراک، وزن بدن و ضریب تبدیل) است که در صورت دستیابی به حداکثر پتانسل ژنتیکی جوجه های گوشتی راس 308 مورد انتظار است.

 • 2019
 • شرکت Aviagen
صنعت طیور

شرکت Aviagen با توجه به سویه های مختلف بوقلمون که به منظورنگهداری در وزن سنگین و متوسط پرورش داده می شوند جداول احتیاجات غذایی متفاوتی را ارایه داده است. این فایل حاوی جدول احتیاجات غذایی سویه های نیکولاس و بیوتی متوسط است.

 • 2022
صنعت طیور

شرکت Aviagen با توجه به سویه های مختلف بوقلمون که به منظورنگهداری در وزن سنگین و سبک پرورش داده می شوند جداول احتیاجات غذایی متفاوتی را ارایه داده است. این فایل حاوی جدول احتیاجات غذایی سویه های نیکولاس و بیوتی سنگین است.

 • 2022
 • شرکت Aviagen
بیشتر بخوانید
عضویت در ماناماکیان

دریافت و به روز رسانی ماناماکیان